-38%
2,400,000

خرید برنج

برنج، یکی از پر مصرف ترین غلات در ایران و چه در کشور های دیگر همانند چین و ژاپن است. این دانه در کشور ایران به عنوان یکی از اصلی ترین و پایه ای ترین ارکان وعده های غذایی به شمار رفته و رد پای آن را ترکیبات گوناگونی از جمله برنج و خورشت، برنج و انواع کباب و انواع دمپختک ها، می توان دید. تهیه برنج ایرانی اصل و با کیفیت نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. به همین دلیل نیز ما به شما توصیه می کنیم تا با خرید برنج از صنایع غذایی کاویش، دیگر نگران کیفیت برنج و مراجعه حضوری به فروشگاه ها برای خرید نباشید و همچنین طعم فوق العاده و بی نظیر برنج ایرانی را تجربه کنید. برخی از غذاهای ایرانی که برای تهیه آن ها از برنج استفاده می شود عبارتند از: استانبولی آلبالو پلو پلو مرغ ته چین عدس پلو و... که همانطور که پیشتر اشاره کردیم، رکن اساسی این غذاهای محبوب برنج است. برنج، به خودی خود نوعی غلات است و انواع بسیاری دارد که در ادامه شماری از آن ها را معرفی می‌کنیم.

انواع برنج 

برنج، در دو نوع خارجی و ایرانی در کشورمان عرضه می شود:
  • برنج ایرانی
بهترین برنج ایرانی شامل برنج طارم، طارم محلی، برنج دم سفید، هاشمی، سبوس دار
  • برنج خارجی
بهترین برنج خارجی، هندی و پاکستانی است. پر مصرف ترین برنج ایرانی و پرمصرف ترین برنج خارجی در کشورمان به ترتیب برنج طارم و برنج هندی است.

قیمت برنج شمال

لازم به ذکر است که قیمت برنج شمال از جمله انواع برنج هاشمی و طارم که تنها در استان گیلان کشت می شود و همچنین به دلیل اینکه این ارقام از کیفیت بالایی برخوردار هستند و تولید آنها در شالیزارهای مرغوبی انجام می شود، میتواند عامل مهمی در تعیین قیمت برنج باشد. همچنین توجه داشته باشید که برنج طارم مانند سایر برنج های کیفی محصول دهی خوبی را دارا نمیباشد و قیمت بالای این محصول هم موجب نمی شود که کشاورزان شمال کشور رغبت زیادی به کشت این توع برنج داشته باشند. در ایران برنج های محلی گوناگونی تولید می شوند که از بین ارقام گوناگون، تنها برخی از آنها به صورت گسترده کشت می شوند و به عنوان محصول تجاری عرضه شده اند که محبوب ترین آنها را میتوان برنج طارم و هاشمی مازندران به شمار آورد و همچنین لازم به ذکر است که قیمت روز برنج، در بازار های این استان مشخص می شود. همچنین بازار برنج و انواع ارقام برنج دارای تنوع زیادی می باشند که متاسفانه این روزها هر یک از این ارقام را با نام دیگری می فروشند و بازار برنج وضعیت و تعادل مناسبی ندارد.

تفاوت قیمت برنج ارقام پرمحصول و کم محصول

ارقام برنج ایرانی به دو دسته پر محصول و کم محصول تقسیم می شوند که میتوان گفت برنجهای کم محصول کیفیت بالاتری دارند و به واسطه اینکه در هر هکتار مقدار کمتری از آنها به دست می آید قیمت برنج حاصل از آن بالاتر می باشد. برنج خوشپخت ایرانی از قیمت مناسبی برخوردار است و در بازار بسیار مورد استقبال مردم قرار می گیرد که اغلب این برنج را با نام ارمغان شمال می شناسند و  در گونی های ۱۰ کیلویی عرضه می شود.

خرید اینترنتی برنج

ما تمام سعی خود را کرده ایم تا برای شما مشتریان عزیز این امکان را فراهم کنیم که از طریق همین بخش به راحتی بتوانید خرید مورد نیاز خود را داشته باشید. برای خرید کافیست در ادامه هر نوع برنجی که مورد نیازتان است را انتخاب کرده و با تعیین وزن مورد نظر خود، آن محصول را خریداری کنید.

خرید عمده برنج

همچنین شما عزیزان می توانید؛ از فروشگاه اینترنتی کاویش بعنوان پخش مستقیم برنج عمده شمال با تخفیف ویژه و ارسال رایگان با اطمینان و کیفیت بسیار مطلوب برنج عمده خریداری فرمایید.

برنج کاویش

صنایع غذایی کاویش بهترین برنج را برای شما عزیزان تولید کرده و در اختیارتان قرار داده است. با خرید برنج کاویش میتوانید بهترین کیفیت را به خانه ببرید و تجربه به یاد ماندنی ای را برای خود و عزیزانتان رقم بزنید.